PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 538
ocen
8,3 10 1 335538
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Nie rozumiem fascynacji Rachel. Wśród naprawdę świetnych przyjaciół znalazła się ona - dziewczyna może i dobra z natury, ale wyjątkowo głupia, roszczeniowa i typowa. Za każdym razem obarcza winą Rossa; niezależnie co zrobił. Wszczyna awantury bez powodu, czepia się i nawet jeśli akurat ona zawini - i tak odwraca kota ogonem. Teksty do Moniki, która notabene ją przygarnęła, jakoby to było również jej mieszkanie i że ona się nie wyprowadzi - co to w ogóle było? A to jak sobie kupiła meble do mieszkania Phoebe wiedząc co tamta myśli na ten temat? Poza tym, na przestrzeni odcinków kompletnie niczym nie przyciąga do siebie.

Co zatem ludzie w niej widzą? To taka typowa dziewczyna; posunęłabym sie nawet do stwierdzenia, że wręcz stereotypowa laska. I owszem, jest ok w stosunku do reszty, ale żeby to była znowu taka najbardziej uwielbiana postać? Co ludzie w niej widzą?

ocenił(a) serial na 10
mokfa

też nie mam pojęcia czemu niektórzy ją faworyzują z całej szóstki przyjaciół, dla mnie jest i będzie już na ostatnim miejscu. Jej postać właściwie wcale nie była dla mnie zabawna, nie wygenerowała żadnych wg mnie śmiesznych sytuacji, często nieco irytowała. Generalnie jej postać pasuje i nie wyobrażam sobie przyjaciół bez niej, lubię ją i tak, ale żeby stawiać ją na pierwszym miejscu to nigdy nie pojmę czemu... :D

jedynym sensownym wytłumaczeniem które mi przychodzi do głowy to to że jest ładna :D jak byłam mała to chyba też najbardziej ją lubiłam, pewnie ze względu na wygląd (chociaż teraz uważam że Monica i Phoebe są w pierwszych sezonach dużo ładniejsze od niej, dopiero z latami wychodzi na miejsce 1 :D), a najmniej lubiłam Rossa bo wydawał mi się nudziarzem i z wyglądu też nieciekawy, ale teraz stawiam go na miejscu 2 za Chandlerem, jakbym się zastanowiła to może i na równi, kto wie. Ale to było dawno, podejrzewam że w internetach 5letnie dzieci się nie wypowiadają :P

ocenił(a) serial na 9
inkawa

A no widzisz, dokładnie tak. Może przesadziłam w tytule wątku jakoby Rachel była najgłupszą postacią ever, ale z całej tej szóstki to zdecydowanie jest najmniej ciekawą. W serialu jest ok, ale gdybym miała się z nią zaziomeczkować w życiu... to nie. Monica z Phoebe są bardzo ładne; moim zdaniem ładniejsze od Rachel :) ale to pewnie zaś wychodzi to, że Rachel jest tak TYPOWO ładna, co mi sie niekoniecznie podoba. Co do facetów - Rossa uwielbiam, bo lubię takich własnie nudziarzy-geeków, co to zawsze mają szereg nieprzydatnych ciekawostek. Chandler to król sarkazmu i całe jego jestestwo opiera się własnie na sarkaźmie, a sarkazm to najwyższa forma inteligencji. Chyba nie muszę mówić jak na kobiety działają inteligentni faceci :D Dlatego stawiam ich na równi, choć z Chandlerem pewnie bym się wdała w ciekawszą polemikę niż z Rossem. A Joe.. jest fajny i głupkowaty, ale w taki nieszkodliwy sposób w sumie, więc jakoś mi to nie przeszkadza :)

Ale na randkę to bym z Monicą poszła, sorry panowie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones