PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 460
ocen
8,3 10 1 335460
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Za małolata oglądało się Przyjaciół w TV. Połowa żartów nie zrozumiała, odcinki oglądało się wybiórczo ale i tak uważałem ten serial za świetny. Teraz mając 28 lat obejrzałem w krótkim czasie odcinek po odcinku (na pewno nie ostatni raz :) )
Poczułem się jak bym wsiadł do wehikułu czasu i znów wylądował w świecie gdzie największy problem to ten - "kto idzie po piłkę" Cudowne uczucie, fantastyczny serial, świetna obsada, zero nudy przez bite 10 sezonów...
Czy możecie polecić coś w stylu Przyjaciół? Zakładam że i tak nic im nie dorówna wystarczy jakaś namiastka :)

Manor

Według mnie podobny jest serial Jak poznałem waszą matkę, też opowiada o grupie przyjaciół i ich losach. Wiele śmiesznych scen, polecam.
Bardzo lubię też humor w serialu On, ona i dzieciaki, tylko że tutaj już mowa o rodzinie, nie grupce przyjaciół.

ocenił(a) serial na 10
AnetaNatalia051

Rzeczywiście podobny jest serial "Jak poznałem waszą matkę" ale daleko mu do "przyjaciół".
Znużył mnie gdzieś po 2-3 sezonie (już nawet nie pamiętam).
"On, ona i dzieciaki" nie obejrzałem nawet do końca 1ego odcinka

kopernik87

No wiadomo, co osoba to inny gust. Zawsze warto zobaczyć, być może mu się spodoba.

ocenił(a) serial na 10
Manor

Wg mnie Różowe Lata 70

ocenił(a) serial na 9
Manor

Teoria wielkiego podrywu

użytkownik usunięty
Manor

równać sie miga tylko frasier i teoria wielkiego podrywu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones