PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 555
ocen
8,3 10 1 335555
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Chandler od 7-go sezonu..

użytkownik usunięty

Powiedzcie mi czy tylko ja mam takie wrazenie czy Chandler jakos dziwnie sie zachowuje od początku 7-go sezonu? Jakies takie dziwne miny szczela, dziwnie nawet mówi itp. ? Jakis taki irytujący jest.. :-/

ocenił(a) serial na 9

mi tam nie przeszkadza lubie go przez caly serial . Moze odkad jest z monica to troche dojrzal

ocenił(a) serial na 10

Kiedyś tam wyczytałem,że Matthew Perry w 200 roku miał problemy z alkoholem tak właśnie około 7-go sezonu. Można to zauważyć po jego wyglądzie.

ocenił(a) serial na 10
Hangover

w 2000 roku :)

ocenił(a) serial na 10
Hangover

to wtedy kiedy tak wyraźnie schudł ?? hm...tak myślałem, że coś się musiało złego z nim dziać. O tym alkoholu nie wiedziałem, teraz wszystko jasne.

ocenił(a) serial na 10
Hangover

Nie tylko z alkoholem, zmagał się także z narkotykami.

ocenił(a) serial na 10
miroz81

No właśnie ja słyszałam o narkotykach, nie o alkoholu. Zmiana masy jego ciała jest naprawdę zauważalna i wręcz przerażająca. Ale teraz nie słyszałam, aby działo się coś złego, więc Matthew chyba ma się dobrze :)

lma

Zwlaszcza jak oglada sie serial ciagiem i odcinek ostatni sezonu w ktorym Chandler sie oswiadcza Monice (jest tam gruuuby ;) ) a pierwszy odcinek nastepnego sezonu, akcja rozgrywa sie jakies 15 minut po oswiadczynach a jego pół ubyło :)
Tez czytalam ze to wszystko przez narkotyki, Courtney albo Jennifer nawet opowiadaly o tym u Oprah i plakaly (to byl wywiad z cala ekipa)..

ocenił(a) serial na 10
friends88

OOo, nie widziałam tego wywiadu. Masz gdzieś może link do tego? Dzisiaj przeczytałam, że uzależnił się po zerwaniu z dziewczyną.
Właśnie skończyłam 6 sezon (z odcinka na odcinek był grubszy! Już nie mogłam patrzeć). A teraz obejrzałam 1 odc 7 sezonu i mnie serce boi. Jestem `zakochana` w serialowym Chandlerze i jak widzę (tak jak napisałaś), że pół go ubyło to mnie wcale te odcinki nie śmieszą. Jego twarz jest taka smutna, wręcz tragiczna. Nie widać w nim tego żartownisia Chandlera. Muszę przeżyć te najgorsze sceny..

lma

Warto przejsc przez te sceny mimo wszystko :) a linka poszukam, na youtube ogladalam pare lat temu jak skonczylam ogladac cala serie i mialam wtedy "fioła" na punkcie behind the scenes,bloopersów i wywiadow z glownymi bohaterami :) jak znajde to dam znac!

ocenił(a) serial na 10
friends88

Też mam teraz tego fioła i szukam jakiś linków do bloopersów itp ;) Jak znasz jakieś to nie wahaj się ich mi wysłać :)

lma

kurcze przeszukałam wczoraj chyba pół youtuba i nie znalazłam tego wywiadu..może jak bedziesz oglądać wywiady to trafisz na ten o matthew :/

ocenił(a) serial na 8
lma

też sie właśnie czesto zastanawiałam bo właściwie jako jedyny dość często zmieniała się jego waga ale i wygląd twarzy. I to nie tylkow 7 sezonie

ocenił(a) serial na 9

Tak, ale co najwyżej do połowy 7 sezonu, potem jest już jak dawniej.

użytkownik usunięty
vujek1991

Dokładnie :) pod koniec 7go sezonu jyz jest normalny ale wczesniej to masakra! Jakby kilo koksu wdu***ł :P:P

być może tak było :P

użytkownik usunięty
friends88

Na bank haha :))) ogólnie rzecz biorą według mnie...7 sezon był najsłabszy ze wszystkich. Monika strasznie irytująca.. No ale 8-my sezon wchodzi juz gładko ;)

użytkownik usunięty

Co tu oglądać jak mi sie serial skonczy? :P

ocenił(a) serial na 9

"Scrubs", "Two and a half man", "How I Met Your Mother", "Big Bang Theory" albo "That 70's Show" :)

A ja Ci polecam One Tree Hill - chyba ze nie lubisz seriali "obyczajowych".. bo z komediowych to FRIENDS nie maja sobie równych i ciężko ich czymś zastapic :)

on, ona i dzieciaki ;) boski serial

Jemu trzęsą się ręce (np. odcinek z sernikiem). Gość był na totalnym głodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones