PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 315
ocen
8,3 10 1 335315
8,8 20
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

1. Oh My God = Janice
2. Unagi = Ross
3. How you doin = Joey

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

I nawet Emmie pożałował

maciekb80

Jakie Emmie ?

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Emma to córka Rachel . Jej też pożałował jedzenia gdy Rachel zaczeła nim czestować swoją córke .

maciekb80

A no tak córka Rachel zapomniałem

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Ja ten serial znam na pamieć bo swego czasu wpadłem w nałóg i oglądałem go w kółko . Kończyłem 10 sezon i od nowa . Aż do znudzenia

maciekb80

Jakiego bohatera lubisz najbardziej a jakiego najmniej ?

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Uwielbiam wszystkich ale naj , naj to Pheobe . Bo to kobieta zagadka . Pochodzi z ulicy , umie kilka języków , podważa teorie Rossa o ewolucji , ma te swoje zajawki , czasami zachowuje się jakby była z innej planety a następnie jest doradcą w rozterkach innych bohaterów i wierzy w reinjarnacje . To zdecydowanie najbardziej kolorowa postać " Przyjaciół " . Chandler też jest the best ale denerwują mnie te jego sarkazmy . Ross to naukowiec ale jak każdy fan wie nie wolno mu zjadać kanapki a już o wyżucaniu mowy nie ma . W Monice uwielbiam te jej neurozy na punkcie czystości , tego co gdzie ma leźeć czy stać a w wersji xxl odnajduje się jak ryba w wodzie .

maciekb80

Ja tak samo lubie wszystkich ale najbardziej Joeya jak struga czasem głupka potem Chandler te jego miny zaskoczenia ,Pheobe zwariowana postać czasem jak coś powie to banan na twarzy ,Chandler też jest świetny najmniej lubię Rossa i Rachel mało zabawne postaci.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Co do Joego to mam wrażenie że on z sezonu na sezon stawał sie coraz to głupszy ( w pozytywnym tego ...)

maciekb80

To jest właśnie najlepsze w tej postaci najlepzze to było jak brwi sobie zgolił.

polishserial

"The fridge broke, so I had to eat everything" [Joey] :)

ocenił(a) serial na 10
polishserial

70. Hi - Ross

ocenił(a) serial na 10
polishserial

Princess Consuela Bananahammock <3

Rachel, Monica i Phoebe poszły na lekcje stepowania, w celu wyśledzenia kobiety, która używała karty kredytowej Monici:
Monica: ja tego nie czuję....
Phoebe tańcząc coś dziwnego, co kompletnie nie było stepem: ja to czuję totalnie!

Monica postanowiła ćwiczyć z Chandlerem, który przytył, robią brzuszki:
Monica: Jeszcze 5!
Chandler: Nie!
M: Jeszcze 5!
Ch: Nie!
M: Jeszcze 5 i pokażę ci cycki!
Ch: 1...2... 2,5... pokaż jednego

polishserial

1 2, 1 2 3, 1 3 5, 5 7, 7, 7, SEVEN!!!!!!


Why, whyyy do bad things happen to good people?!?


Everybody looks so happy! I hate that!

My life is an embarrassment. I should just go live under somebody's stairs

polishserial

Ross do Rachel przy porodzie, gdy przyjechała Janice: "Zaciśnij nogi i zatkaj dziecku uszy"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mendalysa

"masa tekstów, które lepiej zapomnieć z takiego popularnego gó...a, które nie śmieszy" Nie pamiętam tego. Który to odcinek?

ocenił(a) serial na 10
Burnham1

Co Ty cytujesz ?

maciekb80

Uświadamiam osobie, która to napisała, że to nie jest odpowiednie dla temat "101 Niezapomnianych Tekstów".

ocenił(a) serial na 10
Burnham1

Nawiedzony jestes jak Susie Doyle

ocenił(a) serial na 10
Burnham1

Jak Ci to "gówno " nie smakuje to nie jedź.

polishserial

Jeszcze to jak Rachel i Monica się kłuciły i biały. Phoebe postawiła je do pionu i powiedziała "jakbyśmy były w więzieniu, to byłybyście moimi dziwkami.". Albo to, jak Rachel powiedziała, że całował się z kolezanka po pijaku, Ross powiedział "To już druga z moich żon.".

ocenił(a) serial na 10
Burnham1

Albo jak Ross mowi do Phebie " moja zona jest lesbijką a ja nie jestem kobietą"

maciekb80

Albo później Ross zapytany o to, co się stało odpowiedział "Moja żona jest lesbijką" , a Joey (którego po raz pierwszy spotkał) "To fajnie" (czy jakoś inaczej).

ocenił(a) serial na 10
Burnham1

Chyba powiedzial "cool" :)

ocenił(a) serial na 9
polishserial

Z odcinka, w którym okradli Joey'ego i Chandlera:
- Monica: Co się stało?
- Chandler: Urodził się Joey a 28 lat później mnie okradli.

ocenił(a) serial na 10
polishserial

W polskiej wersji wiele pewnie żartów nie było:

akcja z torbą dla Joey'a

Rachel: Exactly, Unisex!
Joey: Maybe you need sex, I had sex a couple of days ago!
Rachel: No no Joey, U-N-I sex.
Joey: Ain't gonna say no to that!!

Inna akcja jak każdy mówił co by zrobił gdyby był wszechmocny:

Monica: Hey, Joey! What would you do if you were omnipotent?
Joey: Probably kill myself.
Monica: Excuse me?
Joey: Hey, if Little Joey's dead, I got no reason to live.
Ross: Uh Joey... omnipotent.
Joey: You are? I'm so sorry. (To Chandler) I didn't know, I thought it was one of those theoretical questions.

ocenił(a) serial na 10
polishserial

Kiedy Joey grał w tej dziwnej sztuce z Cathy i po przedstaiweniu czekaja na recenzje i Przyjaciele poznaja Estelle, ktora pyta Rachel i Monike czy maja agenta. One odpowiadaja ze nie sa aktorkami, na co Estelle mowi:
-Tat's a shame Because with her face (wskazuje na Monike) and her chest (wskazuje na Rachel) I could really pull it off
Na co Chandler mowi: 'Can i borrow it?"

ocenił(a) serial na 10
polishserial

kiedy Ross uczył się gry na dudach :D

Monica: Why is your family Scottish?
Chandler: Why is your family Ross?

ocenił(a) serial na 9
polishserial

I am sorry, but i don,t want - Phoebe

polishserial

Get a room!

ocenił(a) serial na 10
polishserial

Phoebe po tym jak znajduje odznake policyjną widzi jak jakas babka gasi peta na drzewie po czym mowi :
-nie można tak gasic papierosów .
- można , zgasł :)

ocenił(a) serial na 9
polishserial

Matka Mike o Phoebe podczas pierwszego spotkania: "alfons napluł jej do ust" :-D Rachel: "Jeszcze nigdy mnie tak nie wkurzyłeś!" Ross: "A wtedy, jak powiedziałem, że mieliśmy przerwę" ;-) Ross: "...poznałem dziewczynę", Rachel: "a ma już suknię ślubną?"

polishserial

Smelly cat, smeeelly cat, what are they feeding you? :D

ocenił(a) serial na 10
ola_mala

Its not your faaaaa...aaaalt ;)

ocenił(a) serial na 10
polishserial

siedem siedem siedem - Monika. kiedy pomaga Chandlerowi z dziewczyna

ocenił(a) serial na 10
jenny_24

W central perk na kanapie siedzi Rachel , wpada jej siostra (Rese. W) i pyta : jak wygladam (w tych ciuchach) ? Rachel : Troche zdzirowato , na co Rese : to twoje ciuchy , Rachel : w takim razie jestem zdzirą , Rese : Me tooo !!!!

ocenił(a) serial na 10
maciekb80

no to dobra scena byla

ocenił(a) serial na 10
jenny_24

Albo ta , w kawiarni siedzi Phobe wchodzi Monica ( po tym jak byla na lunchu i zakupach z ta chinką Rosa. ) i mowi do Phoebe : jakby sie Rachel pytala to bylam z Tobą na zakupach i lunchu na co Phoebe : i co zamowilysmy ? Monica : salatke na co Phoebe : to dlatego jestem taka glodna .

ocenił(a) serial na 10
polishserial

Phobe siedzą w central perk z przyjaciolmi oznajmia ze ma urodziny ( czy imieniny) i postanawia to uczcic w knajpie i zaprasza ekipe po czym mowi : jej !!! Tak dawno nie spotkalismy sie w szostke razem na co Monica : teraz jestesmy wszyscy , na co Rachel : yyy Mon , nie ma Chandlera , Monica : Oł dear Good .

ocenił(a) serial na 10
polishserial

Ale oni nie wiedzą ze my wiemy ze oni wiedzą ze my wiemy :P .

ocenił(a) serial na 10
polishserial

Chaner (przebrany za sw. Mikołaja) - co tu robisz... dziwny... żółwiu..?
Ross-Mikołaju, jestem świątecznym pancernikiem, pomagam Ci.
Chandler - ...co?

ocenił(a) serial na 10
polishserial

"- I have no first name!
- So... You're just... "Bing"?
- I have... NO NAME!"

ocenił(a) serial na 10
polishserial

Chandler do Moniki po tym jak kupiła mu kostium różowego królika : Nie było w innym kolorze ? Monica : był do wyboru ten albo żaden . Chandler : Oczywiscie że trzeba było wybrać żaden !!

ocenił(a) serial na 9
polishserial

ZATRWAŻAJĄCY! :D

I jak rozmawiali z czego prędzej by zrezygnowali - seksu czy jedzenia, Joey:
Seks, jedzenie, nie, seks, nie, jedzenie - nie wiem! Chcę kanapkę z dziewczynami!

ocenił(a) serial na 10
polishserial

Uwielbiam ten serial.

ocenił(a) serial na 10
John_Cage

Aj noł ?

ocenił(a) serial na 10
polishserial

Siostra Rachel {w tej roli świetna Christina Appelgate} na kolejne przypomnienie przez Phobe swojego imienia.
PHO BE!
Co za dziwny dzwięk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones